Oddział Katowice
tel.  (32) 252 11 00
tel. kom.  505 336 020
email

O nas

Biuro podróży Bonzai zostało założone przez pasjonatów turystyki w 1999 roku. W chwili obecnej możemy pochwalić się kilkutysięcznym gronem zadowolonych klientów.

Przesłaniem towarzyszącym naszej działalności jest rzetelna informacja na temat proponowanych przez nas ofert turystycznych. Osoby pracujące w naszym biurze dysponują szeroką wiedzą, na temat kierunków proponowanych naszym klientom i nieustannie służą pomocą w wyborze miejsca kolejnych wakacji.

W czasie kilkunastoletniej działalności naszej firmy, zdobyliśmy szereg nagród za profesjonalną obsługę, jak również bardzo dobrą znajomość destynacji proponowanych naszym klientom.

Ze względu na specyfikę produktu, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dobrać ofertę zgodną z oczekiwaniami naszego klienta. Z oferty usług biura korzystają zarówno klienci indywidualni, jak również korporacje, które za naszym pośrednictwem organizują wyjazdy motywacyjne oraz szkolenia dla swoich pracowników w różnych zakątkach globu.

Zachęcamy Państwa do korzystanie z wyszukiwarki umieszczonej na naszej stronie internetowej, w bazie której znajdą Państwo oferty niemalże wszystkich touroperatorów działających na naszym rynku.

Dla Państwa wygody proponujemy bezpłatny dowóz na lotnisko, bezpośrednio z miejsca zamieszkania, lub dla osób chcących dojechać do portu lotniczego własnym samochodem, bezpłatny parking na lotnisku

Będzie nam niezmiernie miło, gdy dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Centrum Turystyczne "Bonzai"  ul. Związkowa 11, 40-730 Katowice, tel.: (32) 252 11 00, 505 336 020
Opublikowane na stronach www.bonzai.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.